KVART JE MOJ! kandidati Liste za Rijeku za mjesne izbore 2018.

KVART JE MOJ! kandidati Liste za Rijeku za mjesne izbore 2018.

Banderovo (Lista za Rijeku)
Darko Seršić
Margita Rekić
Edita Ivanković
Slavica Hazler
Andrej Hudolin

Belveder (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Giorgio Jagodnik
Sandro Vlach
Stevo Nikolić
Igor Linardić
Davorka Linardić

Brajda-Dolac
Danilo Đaković (Lista za Rijeku - DSS)
Želimir Novaković
Marko Jelača
Željka Grozdanić
Đuka Grozdanić

Bulevard (Lista za Rijeku)
Henriet Bilandžić
Davorin Marinić
Evelin Tanković
Hana Lencović
Vedrana Butorac

Centar-Sušak (Lista za Rijeku)
Zvonimir Bibi Gržeta
Božidar Bekliyanov
Juraj Dragičević
Feri Horvat
Lily Lubenović

Draga (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Kornelija Doračić
Denis Pavletić
Margerita Stipković
Ema Štefanić
Nikola Čačić

Drenova (Lista za Rijeku)
Jasna Baraba
Mladen Dorčić
Vesna Žigić
Sandra Končarević
Miroslav Marić
Danijela Malešević
Ivana Gostović

Gornja Vežica (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Natalija Šubat
Boris Paškvan
Ariana Dundara
Magdalena Jezidžić
Kristijan Aleksa

Gornji Zamet (Lista za Rijeku - DSS)
Danka Zorić
Ivona Dukić
Savo Višić
Zorica Zorić
Vedran Adamec

Grad Trsat (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Vesna Ninčić Kostrenčić
Iva Čiča
Ivan Matković
Marijan Dokozić
Božidar Orlović

Kantrida (Lista za Rijeku)
Milan Popadić
Dubravka Šamanić
Oriano Barbalić
Marin Ropac
Danko Švorinić

Kozala (Lista za Rijeku)
Filip Jakovac
Alen Kulundzic Juranich
David Bajić
Filip Karadžić
Ante Gečević

Krimeja (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Valentino Bonata
Vanja Hauzer
Andrea Ponisch
Jovan Kalinić
Iris Trkulja

Luka (Lista za Rijeku)
Mladen Pantar
Darko Cvitković
Claudio Serdoz
Flavio Cosetto
Nedeljko Janjić

Mlaka (Lista za Rijeku)
Elena Spatola
Edita Pozer
Dolores Mlinarek
Lori Malatesta
Lefko Cvetkovski

Pećine (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Denise Defranza
Andrej Turina
Života Brusač
Nikola Turina
Brankica Poropat

Podmurvice (Lista za Rijeku)
Dražen Golubičić
Saša Ilić
Neven Rekić
Smilja Milić
Jovo Ovuka

Podvežica (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Loris Markoč
Milan Basić
Izabela Lavrnja
Robert Bostjančić
Dario Radović

Potok (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Zoran Frković
Emil Viola
Mirjana Matić
Marin Kuča
Luka Cikojević

Srdoči (Lista za Rijeku)
Blaženka Blečić
Franco Pines
Jovica Radmanović
Sandro Arrigoni
Dino Begović

Školjić (Lista za Rijeku)
Željko Kutleša
Marina Marinković
Slavko Prgomet
Mirko Jovičić
Predrag Miletić

Škurinjska Draga (Lista za Rijeku)
Bojan Mateša
Vasilija Vukosavović
Josipa Butorac
Marino Rempešić
Redžo Sinanović

Turnić (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Dario Kos
Miroslava Gržinić
Damir Vrbljanac
Aco Jokić
Elizabeta Vrbljanac

Vojak (Lista za Rijeku - Unija Kvarnera)
Marino Mataija
Tomislav Crnjar
Ivana Šikić
Ajka Crnjar
Lucio Slama

Zamet (Lista za Rijeku - Pametno)
Anja Rumac
Alen Panić
Tiziana Dabović
Ivica Pađen
Vojin Stojković
Ileana Panić
Marja Miočić

danko

Leave a Reply

Close